Okładziny ścienne i podłogowe Emil Ceramica

emilWybierając projekt na aranżację łazienki, kuchni, lub wykończenia podłóg, zwykle przeglądanych jest wiele katalogów produktowych. Między innymi właśnie płytki ceramiczne ścienne i podłogowe marki Emil Ceramica. Są to wyjątkowe włoskie produkty, powstające z myślą o wymagających klientach, którzy uwielbiają produkty marki, i chętnie wyposażają się w nie, ze względu na ich jakość, szeroki wybór kolorystyczny i wzorniczy.

Emil Ceramica oferuje setki produktów, które mogą być dopasowane do każdego bezbarwnego, mało efektownego wnętrza. Dzięki nim można stworzyć trwałe, ozdobne płytki, które będą towarzyszyły latami, które są odporne na ścieranie, i projektowane wedle najnowszych trendów. Ceramica Emil to niezmiennie wysoka jakość asortymentowa, to również znakomita, i niepowtarzalna pomysłowosć projektantów, i najwyższa technologia produkcyjna. Doceniana przez wiele osób na całym świecie, i także w Polsce. Najlepsze materiały i surowce, oraz dbałość o szczegóły w produkcji płytek ceramicznych sprawiła, ze powstała marka, która jest znana i doceniana na rynku.

Płytki emil ceramica powstają również z myślą o środowisko naturalnym. Marka dba o nie, wykorzystując do ich produkcji zaawansowane technologie i środki, żeby jak najmniej jemu szkodzić. A wszystko to odbywa się za pomocą wdrażanych projektów tj. segregacja śmieci, recykling czy odprowadzanie bezpiecznie dla środowiska ścieków. Tak więc świetnej jakości płytki Emil Ceramica powstają nie tylko zgodnie ze środowiskiem, ale również wedle życzenia klientów

  Terakota, płytki gresowe, glazura Poznań – oferta