Płytki ceramiczne

depositphotos_13094912-Custom-bathroom-with-tile-workNikt nie lubi remontów, są czasochłonne, uciążliwe i kosztują dużo pieniędzy. Jednak jedną z najprzyjemniejszych rzeczy jest wybieranie farb i płytek

Mieszkamy w Poznaniu, rozpoczęliśmy remont kuchni, zatrudniliśmy ekipę budowlaną i w tym celu odwiedziliśmy liczne sklepy z płytkami w poznaniu.
Płytki kuchenne poznań, to wybór szerokiej gamy płytek, trzeba poważnie się zastanowić i zaplanować co chcemy, może wcześniej trzeba było zaprojektować sobie ściany kuchenne.
Wybór jest nie tylko we wzorach i rodzajach, ale również w wielkości i kształtach,płytki są tak piękne, tak różnorodne cenowo, że można dostać zawrotu głowy i oczopląsu.
Na wyborze spędziliśmy cały dzień, odwiedziliśmy wszystkie sklepy i galerie i dokonaliśmy wyboru. Piękne hiszpańskie, nie polskie, nie byliśmy w tej materii patriotami, zresztą nie patriotyzmem się kierowaliśmy.
Sklep jest tak miły, że oferuje również transport, z którego skorzystaliśmy.
Jutro, dopiero jutro przywiozą nam nasze płytki, więc dzisiaj udaliśmy się do domu, na zasłużony wypoczynek.
Następnego dnia od rana oczekujemy na nasz zakup, kierowca ma dużo zleceń, więc nie wiadomo, kiedy przywiezie nam nasze wymarzone i wybrane z takim pietyzmem płytki ceramiczne, już oczami wyobraźni widzimy naszą kuchnię ubraną w kafle, które nas zachwyciły.
Około południa kierowca dzwoni domofonem, razem z naszą ekipą budowlaną schodzimy na dół, podpisujemy papiery, budowlańcy zanoszą opakowania na górę. Dużo jest tych paczek bo i kuchnia nie mała. Rozpakowujemy opakowanie – i co się okazuje?
To nie te płytki!!

  Salon łazienek Poznań - jedyna w swoim rodzaju taka przestrzeń